Haftanın Yeni Filmleri 09.10.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.04.2016 - Endonezya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Nizam Razak
 

 

Boboiboy: Macera Başlıyor
Boboiboy: The Movie

Süperkahraman BoBoiBoy ve 5 kişilik ekibine özel güçlerini öğreten Ochobot, bir grup hazine avcısı tarafından kaçırılmıştır. Ochobot’u kurtarmak için gizemli bir adaya yolculuk yapan BoBoiBoy, burada o zamana kadarki en zorlu düşmanıyla karşılaşacaktır.

A group of alien treasure hunters named The Tengkotak has arrived on earth and kidnapped Ochobot in order to use him to locate an ancient and powerful Power Sphere hiding on earth. BoBoiBoy and his super friends must now race against time to save Ochobot and uncover the secrets behind the Sfera Kuasa. Their journey will take them on an adventure filled with action, comedy, and beautiful locales.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tarz * : Animation Action Comedy
Süre : 100 dakika
Ülke : Malezya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Nizam Razak
Senaryo : Nizam Razak, Anas Abdul Aziz.
Müzik : Yuri Wong
Görüntü Yönetimi : Izmil Idris
Kurgu : Izmil Idris, Kenny Kusaka.
Sanat Yönetimi : Kenny Kusaka
Oyuncular : Seslendirme: Nur Sarah Alisya, Anas Abdul Aziz, Mohd Fathi Diaz, Nur Fathiah Diaz, Yap Ee Jean, Wong Wai Kay, Nizam Razak, Usamah Widiatmoko, Dzubir Mohamed Zakaria, Azman Zulkiply.
Yapımcı Firma : Animation Studios
İthalatçı Firma : Two Yapım
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır