Haftanın Yeni Filmleri 23.10.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.04.2019 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Chris Butler
 

 

Bay Link: Kayıp Efsane
Missing Link

Missing Link filminde 2,5 metre boyunda, 286 kiloluk tüylerle kaplı sevimli bir efsanenin hikayesini izleyeceksiniz! Yepyeni dünyalara açılan büyük bir yolculuğun dostluklara dönüştüğünü hayranlıkla izleyeceksiniz. Bay Link dışardan bakıldığında etraftakileri biraz ürkütse de, sevimli, tatlı ve komik bir karakterdir. Onu yakından tanımaya başlayan herkesin kalbini kazanan Bay Link, atalarını bulmak için Kuzeybatı Pasifik'ten Shangri-La vadisine uzanan eğlenceli bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculukta ise ona dünyanın en önemli mitolojik varlıklar dedektifi Sir Lionel Frost ve bölgenin bilinen tek haritasına sahip olan Adelina da ona eşlik ediyor.

Mr. Link recruits explorer Sir Lionel Frost to help find his long-lost relatives in the fabled valley of Shangri-La. Along with adventurer Adelina Fortnight, this trio of explorers travel the world to help their new friend.

Mr. Link (Zach Galifianakis) is the slightly silly, surprisingly smart and soulful beast who is the last living remnant of Manas primitive ancestry. The Missing Link. As species go, heas as endangered as they get; heas the last of his kind and heas lonely. Proposing a daring quest to find his rumored distant relatives, he enlists the help of Sir Lionel Frost (Hugh Jackman), the worldas foremost investigator of myths and monsters, and Adelina Fortnight (Zoe Saldana), who possesses the only known map to the groupas secret destination, in an odyssey around the world to find the fabled valley of Shangri-La.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation
Süre : 93 dakika
Ülke : Kanada Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Chris Butler
Senaryo : Chris Butler
Müzik : Carter Burwell
Görüntü Yönetimi : Chris Peterson
Kurgu : Stephen Perkins
Sanat Yönetimi : Robert DeSue
Oyuncular : Seslendirme: Hugh Jackman, David Walliams, Stephen Fry, Matt Lucas, Zach Galifianakis, Timothy Olyphant, Zoe Saldana, Amrita Acharia, Ching Valdes-Aran, Emma Thompson, Humphrey Ker, Adam Godley, Neil Dickson, Ian Ruskin, Matthew Wolf, Darren Richardson, Alan Shearman, Jack Blessing, Richard Miro, Jaswant Dev Shrestha, Leila Birch, Jean Gilpin, Peter Lavin, Christopher Neame, Moira Quirk, Maebel Rayner.
Yapımcı Firma : Annapurna Pictures, Laika Entertainment.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır