Haftanın Yeni Filmleri 04.08.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.08.2021 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
 Screen X4DX,  

Oh Yoon-dong
 

 

Blackpink: The Movie
Blackpink: The Movie

Dünyanın dört bir tarafında sevilen kız grubu ‘Blackpink’ çıkışlarının 5. senesini Blackpink The Movie filmiyle kutluyor. Film ‘Blink’ (Blackpink’in hayran grubu) için eski hatıraları anmaları ve tutkulu performanslarının keyfini festival tadında çıkartmaları için özel bir hediye niteliğinde. Jisoo, Jennie, Rose ve Lisa'dan oluşan Blackpink dünyaya ilk adım attıkları 8 Ağustos 2016 tarihinden beri sürekli olarak büyümeye devam ediyor. Son beş sene ne kadar yoğun olmuş olsa da tüm hatıralar, sahnedeki sevinç dakikaları ve parladıkları tüm anlar Blackpink The Movie filminde "tüm hayranları için bir hediye niteliğinde" bir araya geliyor. Film Blackpink grubunun tüm üyelerine odaklanan farklı kısımlardan oluşuyor. "Hatıralar Odası" Blackpink grubunun ilk çıkış yaptığı andan itibaren beş yıllık anılarından bir kısım oluşturuyor. "Güzellik" ise grubun dört üyesinin belirgin özelliklerini gözler önüne sererken bir yandan da merak uyandıran video çekimlerini bizlere aktarıyor. "Özel Röportajlar" kısmında ise grup üyelerinin hayranları için mesajlarını izleyeceğiz. Dahası, Blackpink grubunun sınırları aşan, kendilerine özgü ve dünyayı büyüleyen olağanüstü performansları, varlığını maksimum seviyede hissettirerek perdeyi dolduruyor. Blackpink beyaz perdede "The Show" (2021) ve "In Your Area" (2018) albümlerine ek olarak bir düzine hit olmuş şarkıyla huzurlarınızda olacak ve dünyanın dört bir yanındaki Blink sanki hayran buluşması ya da canlı konserdeymiş gibi içlerine işleyecek bir deneyim yaşayacak.

In celebration of the 5th anniversary of Blackpink's debut, 'Blackpink: The Movie' will be released in more than 100 territories worldwide.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Music Documentary Adventure
Süre : 100 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Oh Yoon-dong, Jung Su-yee
Senaryo : Chung Justine, Lee Mizi.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Nils Clauss
Kurgu : Joon-Hee Shin
Sanat Yönetimi : Myung-Sun Lee
Oyuncular : Kim Jisoo, Jennie Kim, Lalisa Manoban, Rosé, Jennie Kim, Jisoo Kim.
Yapımcı Firma : YG Entertainment, Trafalgar. (Kim Bonnie, Song Tu Sun)
İthalatçı Firma : CGVMars
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır