Haftanın Yeni Filmleri 06.08.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.08.2020 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Vlad Feier
 

 

Kayıp Kız
Still Here

On iki yaşındaki Monique Watson ortadan kaybolunca, babası Michael Watson (Maurice McRae) polisin ve basının ilgisizliğine rağmen onu bulmak için çabalar.  Gazeteci Christian Baker (Johnny Whitworth), olaya meslektaşlarının göstermediği ilgiyi gösterir. Önce yanlış bir yola girer ve durumu iyice içinden çıkılmaz bir hale sokar. Bundan pişmanlık duyan, Christian mahallelinin, polisin ve hatta çalıştığı gazetenin olumsuz tutumlarına rağmen kızın babasına yardım edebilmek için her şeyi göze alacaktır.

A New York journalist who gets assigned the story of a missing African-American young girl, risks his career and takes the matter into his own hands trying to find her.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Crime Drama Thriller
Süre : 99 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Vlad Feier
Senaryo : Vlad Feier, Peter Gutter.
Müzik : Jeff Kryka
Görüntü Yönetimi : Ana Paula Rivera
Kurgu : Steve McClean, Georg Petzold.
Sanat Yönetimi : Sonal Naroth
Oyuncular : Johnny Whitworth, Zazie Beetz, Afton Williamson, Maurice McRae, Larry Pine, Jeremy Holm, Gia Crovatin, Danny Johnson, Justiin A. Davis, Rupert Simonian, Leopold Manswell, Steven Hauck, Lou Martini, Tibor Feldman, Lorrie Odom, Danielle Dallacco, Karen Chilton, Jared Kemp, Louiza Zouzias, Vanessa Simmons, Despina Mirou, Turron Kofi Alleyne, Taliyah Whitaker, Edward M. Kelahan, Valence Thomas, Kevin Anton.
Yapımcı Firma : Atelier 44
İthalatçı Firma : Ela Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır