Haftanın Yeni Filmleri 13.08.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.08.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Okan Ege Ergüven
 

 

Hanzap
Hanzap

Hanzap korku filminin senaryosu Okan Ege Ergüven ve Soysal Demir tarafından birlikte yazıldı. Uygulayıcı yapımcılığı, plastik makyaj ve  görsel efektleri Cumhur Erayvaz tarafından gerçekleştirilen filmin genel koordinatörlüğünü Eyüp Ergüven, kostüm ve diğer makyaj çalışmalarını Sofia Sevilay Altınbaş, seslerini Yusuf Elifbaş yaptı.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Horror
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Okan Ege Ergüven
Senaryo : Okan Ege Ergüven, Soysal Demir.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Mertcan Karapınar
Kurgu : Co Creative
Sanat Yönetimi : Sofya Sevilay Altınbaş
Oyuncular : Sena Tuğçe Güner, Emin Gümüşkaya, Naci Taşdöğen, Ömer Duran, Fatma Nilgün İslamoğlu, Seher Terzi.
Yapımcı Firma : ESB Film (Okan Ege Ergüven, Serkan Bircan)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır