Haftanın Yeni Filmleri 20.08.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.08.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ahmet Kapucu
 

 

Şeflerin Şefi
Şeflerin Şefi

Biri Adanalı kebapçı, diğeri Karadenizli Balık restaurantı sahibi olan iki çocukluk arkadaşı olan Halil ile Cemal'in on yıllardır süre gelen kapışması sonunda bir yemek yarışması olan Şeflerin Şefi'ne katılmaları ile başka bir boyuta taşınır. Halil ile Cemal'i yarışmada bekleyen en büyük sürpriz ise ikiliyi farklı bir noktaya taşıyacaktır.

Two childhood friends, Halil and Cemal, one of whom is the owner of a kebab restaurant from Adana and the other of a fish restaurant from the Black Sea region, are taken to another dimension when they join the Chef of the Chefs, a cooking contest, after decades of conflict. The biggest surprise waiting for Halil and Cemal in the competition will take the duo to a different point.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Comedy
Süre : 108 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ahmet Kapucu
Senaryo : Arzu Yurtseven
Müzik : Tuygun Tosunoğlu
Görüntü Yönetimi : Ferhat Özyurt
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Sermiyan Midyat, Ruhi Sarı, Zeynep Gülmez, Hazım Körmükçü, Ayumi Takano, Melih Selçuk, Elvan Albat.
Yapımcı Firma : Klan Film Yapım (Ulaş Çobancı, Nejdet Arkın)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : Genel
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır