Haftanın Yeni Filmleri 20.08.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.08.2021 - İzlanda)

» Sinemalar ve Seanslar
 Imax,  

Lisa Joy
 

 

Zihin Gezgini
Reminiscence

Zihin özel dedektifi Nick Bannister (Jackman), müşterilerinin kayıp anılarına erişmelerine yardımcı olarak geçmişin karanlık ve çekici dünyasında gezinmektedir. Batık Miami kıyılarında yaşayan Nick’in hayatı Mae (Ferguson) adındaki yeni müşteriyi kabul etmesiyle sonsuza dek değişir. Basit bir kayıp eşya meselesi tehlikeli bir saplantıya dönüşür. Nick, Mae'nin ortadan kaybolmasıyla ilgili gerçeği bulmak için mücadele ettiği sırada şiddet içeren bir komployu ortaya çıkarır ve sonunda şu soruyu yanıtlaması gerekir: Sevdiklerinize tutunmak için ne kadar ileri giderdiniz?

A scientist discovers a way to relive your past and uses the technology to search for his long lost love.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Mystery Romance Sci-Fi
Süre : 116 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Lisa Joy
Senaryo : Lisa Joy
Müzik : Ramin Djawadi
Görüntü Yönetimi : Paul Cameron
Kurgu : Mark Yoshikawa
Sanat Yönetimi : Matthew Gatlin, Scott Plauche.
Oyuncular : Rebecca Ferguson, Hugh Jackman, Thandiwe Newton, Natalie Martinez, Angela Sarafyan, Cliff Curtis, Brett Cullen, Giovannie Cruz, Daniel Wu, Teri Wyble, Rey Hernandez, Jules Hartley, Mojean Aria, Jessica Medina, Thomas Francis Murphy, Marina de Tavira, Sam Medina, Han Soto, Renes Rivera, Tracy Brotherton, Myles Humphus, Rebecca Edelson, Julia Kay, Roxton Garcia, René Mena, Dawn Lyn.
Yapımcı Firma : FilmNation Entertainment, Kilter Films, Michael De Luca Productions.
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma : 16+
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır