Haftanın Yeni Filmleri 20.08.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.04.2019 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Haruo Sotozaki
 

 

Mugen Treni
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba / Mugen Train
Demon Slayer

Tanjiro ve ekibi, Butterfly Mansion'da rehabilitasyon eğitimlerini tamamlayıp bir sonraki görevlerine, çok kısa bir süre içinde 40'tan fazla kişinin kaybolduğu Mugen Treni'ne varıyorlar. Tanjiro ve Nezuko, Zenitsu ve Inosuke ile birlikte Demon Slayer Corps'un en güçlü kılıç ustalarından biri olan Flame Hashira Kyojuro Rengoku'ya katılarak umutsuzluğa giden yolda Mugen Treni'ndeki iblisle yüzleşirler.

A family is attacked by demons and only two members survive - Tanjiro and his sister Nezuko, who is turning into a demon slowly. Tanjiro sets out to become a demon slayer to avenge his family and cure his sister.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation Action Fantasy Adventure
Süre : 117 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Haruo Sotozaki
Senaryo : Lucien Dodge, Koyoharu Gotouge, Kyle McCarley.
Müzik : Yuki Kajiura, Go Shiina.
Görüntü Yönetimi : Yûichi Terao
Kurgu : Manabu Kamino
Sanat Yönetimi : Masaru Yanaka, Masahiro Kimura.
Oyuncular : Seslendirme: Natsuki Hanae (Tanjiro Kamado), Akari Kito (Nezuko Kamado), Daisuke Hirakawa (Enmu), Hiro Shimono (Zenitsu Agatsuma), Satoshi Hino (Kyojuro Rengoku), Yoshitsugu Matsuoka (Inosuke Hashibira).
Yapımcı Firma : (Hikaru Kondo)
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır