Haftanın Yeni Filmleri 03.09.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.09.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Muhammet Emre Aydın
 

 

Ekip Oyunu
Ekip Oyunu

Kişisel gelişim için düzenlenen yarışma programına katılan yarışmacılar. Ormanda yarışma heyecanına katılıp tek amaçları birinci olup, büyük ödülle evlerine dönmeleri. Yıllar önce eşini kaybedip, psikolojisi bozulan ve şehirde ki tüm yaşantısını bırakıp. Ormana yerleşen adamımızın yarışma programının çekildiği kısma gittiğinde, yarışmacılardan bir tanesinin eski eşine çok benzemesinden dolayı. Psikolojisi daha çok bozulur ve Eşini kurtarmak için kendince planlar yapar. Yaptığı planlar işe yaramaz ve kendini ekibi öldürürken bulur.

The film is about how events get out of hand in a competition held in the jungle, where the winner will return home with a grand prize.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Thriller Horror
Süre : 110 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Muhammet Emre Aydın
Senaryo : Gizem Şimşek, Muhammet Emre Aydın.
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Ahmet Özakbalık, Akif İnce, Ali Kemal Yıldıran, Ayşegül Saygılı, Gizem Şimşek, İsmail Can Şimşek, Selim Yılmaz Duman, Sevim Kartal, Erdem Özdemir, Ali Akdağ, Hakan Akbulut, Tuana Alpaslan, Ömer Faruk Gülşen, Eda Savun, Mahmut Müjde, Hasan Eren Erkmen, Ezgi Karacam, Dilan Gürbüz.
Yapımcı Firma : Pray Yapım (Muhammet Emre Aydın)
Dağıtımcı Firma : BKare Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır