Haftanın Yeni Filmleri 10.09.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.09.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Tunç Şahin
 

 

İnsanlar İkiye Ayrılır
İnsanlar İkiye Ayrılır

Film, bankaların farklı nedenlerden ötürü peşine düşemediği borçları satın alıp onları ne olursa olsun tahsil eden bir şirketin çalışanlarının maceralarını konu alıyor.

Duygu and Bahadir work for a company that acquires banks' receivables and their job is to corner the debtor using psychological pressure and to maximize the money collection. Ceren, a young woman deep in debt, is their new target.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Drama
Süre : 101 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Tunç Şahin
Senaryo : Tunç Şahin
Müzik : Safa Hendem, Mehmet Cem Ünal.
Görüntü Yönetimi : Sebastian Weber
Kurgu : Doruk Kaya
Sanat Yönetimi : Atilla Çelik
Oyuncular : Burcu Biricik, Pınar Deniz, Aras Aydın, Başak Daşman, Erdem Akakçe, Nezaket Erden, Gökay Müftüoğlu, Sabahattin Yakut, Eşref Seyitoğlu, Veli Kiliç.
Yapımcı Firma : Yeni Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır