Haftanın Yeni Filmleri 17.09.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.05.2021 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Christos Nikou
 

 

Elmalar
Mila
Apples

Ani bellek yitimine sebep olan gizemli bir salgın, dünyayı etkisi altına almıştır. Aris, geçmişini hatırlamayan ve herhangi bir yakınına ulaşılamayan hastalara yeni birer kimlik kazandırma amaçlı program kapsamında tedavi görmeye başlar. Cate Blanchett’in yapımcılığını üstlendiği Elmalar’ın yönetmeni Christos Nikou, daha önce ekibinde yer aldığı Yorgos Lanthimos’un izinden gidiyor.

Amidst a worldwide pandemic that causes sudden amnesia, middle-aged Aris finds himself enrolled in a recovery program designed to help unclaimed patients build new identities.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Drama Comedy
Süre : 91 dakika
Ülke : Yunanistan Polonya Slovenya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Christos Nikou
Senaryo : Christos Nikou, Stavros Raptis.
Müzik : Alexander Voulgaris
Görüntü Yönetimi : Bartosz Swiniarski
Kurgu : Giorgos Zafeiris
Sanat Yönetimi : Efi Birba
Oyuncular : Aris Servetalis, Sofia Georgovassili, Anna Kalaitzidou, Argyris Bakirtzis, Kostas Laskos, Babis Makridis, Kimon Fioretos, Costas Xikominos, Alexandra Aidini, Nota Tserniafski, Konstantinos Papatheodorou, Electra Sarri, Natalie Chavez, Akis Benardis, Simos Vogiatzoglou, Thekla Gounaridou, Savvas Kovlakas, Aliki Klonari, Angelos Andriopoulos, Aoulona Loupa,Glykeria Patramani, Alexis Koutroubis, Kostas Koutelidakis, Ananias Mitsiopoulos, Stavros Nikou, Aglaia Sklavou.
Yapımcı Firma : Boo Productions, Dirty Films, Musou Music Group.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır