Haftanın Yeni Filmleri 17.09.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.09.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Diego Savignano
 

 

Karanlıktaki Çığlık
Dark Web
Dark Web: Descent Into Hell

Genç bir YouTuber olan, "Ludovico 122", Dark Web'in sekizinci seviyelerine ulaşmaya çalışır ve izleyicileri için deneyimi filme alırken internetin en derin ve bilinmeyen kısmına nüfuz eder. Ancak hayatını değiştirecek korkunç bir sürprizle karşılaşacağından habersizdir…

The Dark Web is the large part of the Internet that is inaccessible to conventional search engines. Experts estimate that search engines crawl and index less than 1% of all the content that can be accessed over the Internet.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Thriller Horror
Süre : 80 dakika
Ülke : Arjantin Yeni Zelanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Diego Savignano
Senaryo : Nicolás Onetti, Diego Savignano.
Müzik : Diego Savignano
Görüntü Yönetimi : Carlos Goitia
Kurgu : Diego Savignano
Sanat Yönetimi : Paola Tolosa
Oyuncular : Lucas Sarquiz, Jimena Frontera, Chucho Fernández, Clara Kovacic, Nadia Ozan, Germán Baudino, James Wright, Laura Gaffuri, Pablo Vilela.
Yapımcı Firma : Black Mandala
İthalatçı Firma : Atlantik Medya
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 18+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır