Haftanın Yeni Filmleri 24.09.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.09.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Can Sarcan
 

 

Kolej Rüyası: Lise Günlükleri
Kolej Rüyası: Lise Günlükleri

Lise macerasının konu edildiği 'Kolej Rüyası' filminin oyuncu kadrosunda Halil Söyletmez yer alıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Comedy Youth Adventure
Süre : 83 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Can Sarcan
Senaryo : Bilal Kalyoncu, Can Sarcan, Koray Yeltekin.
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Volkan Cefakar
Oyuncular : Özkan Sağın, Mert Kahya, Hazan Damla Canbaz, Nursena Özcanlı, Melek Tanker, İlayda Kırdı, Özüm Çakır, Gizem Hamarat, Berna Çağlar, Can Toprak, Kaan Özdil, Hakan Bozdağan, Onur Sermik, Can Suoruç, Deniz Deliç, İlayda Demirel, Dilara Kalaycı, Turgay Baydur, Kerem Alp Aslan, Doğa Konakoğlu, Ceylan Yalın, Kaan Yılmaz. Zafer Altun, Aslı Bankoğlu, Deniz Oral,, Barbaros Dikmen, Halil Söyletmez.
Yapımcı Firma : 2506 (Bilal Kalyoncu)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır