Haftanın Yeni Filmleri 01.10.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.09.2021 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajImaxAtmosD-BoxScreen X4DX,  

Cary Joji Fukunaga
 

 

Ölmek İçin Zaman Yok
Bond 25: No Time to Die
No Time to Die

Ölmek İçin Zaman Yok filminde Bond, aktif hizmetten ayrılmıştır ve Jamaika’da sakin bir hayatın keyfini sürmektedir. CIA’den eski dostu Felix Leiter yardım için kendisine başvurunca huzuru kısa sürer. Kaçırılan bir bilim insanını kurtarma görevi beklenilenden daha tehlikeli bir hal alır. Bond, tehlikeli yeni teknolojilerle silahlanmış, gizemli bir kötü adamın peşine düşer.

James Bond has left active service. His peace is short-lived when Felix Leiter, an old friend from the CIA, turns up asking for help, leading Bond onto the trail of a mysterious villain armed with dangerous new technology.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Action Adventure Thriller
Süre : 163 dakika
Ülke : Birleşik Krallık Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Cary Joji Fukunaga
Senaryo : Neal Purvis, Robert Wade, Cary Joji Fukunaga, Phoebe Waller-Bridge.
Müzik : Hans Zimmer
Görüntü Yönetimi : Linus Sandgren
Kurgu : Tom Cross, Elliot Graham.
Sanat Yönetimi : Andrew Bennett, Neal Callow, Dean Clegg, Sandra Phillips.
Oyuncular : Ana de Armas, Léa Seydoux, Daniel Craig, Ralph Fiennes, Christoph Waltz, Rami Malek, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Billy Magnussen, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Eliot Sumner, Lashana Lynch, David Dencik, Ahmed Bakare, Gordon Alexander, Lourdes Faberes, Priyanga Burford, Joakim Skarli, Rae Lim, Amor Evans, Brigitte Millar, Paul O'Kelly, Tuncay Gunes, Rod Hunt, Dali Benssalah, Julian Ferro, Ty Hurley, David Olawale Ayinde, Toby Sauerback, Douglas Bunn, Michael Herne, Steve Barnett, Obie Matthew, Lampros Kalfuntzos, Joe Grossi, Andrew Reed, Andy Cheung, Adnan Rashed, Iulia Filipovscaia.
Yapımcı Firma : Metro-Goldwyn-Mayer, Universal Pictures, B25 Cinesite, Danjaq.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır