Haftanın Yeni Filmleri 08.10.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.03.2021 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Will Gluck
 

 

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan
Peter Rabbit 2: The Runaway
Peter Rabbit 2

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan'da sevimli haylaz geri dönüyor. Bea,Thomas ve tavşanlar eğreti bir aile kurarlar ama görünüşe göre Peter bütün çabalarına karşın afacanlık namından kurtulamamaktadır. Macera peşinde bahçeden dışarı çıkan Peter, kendini afacanlığının takdir edildiği bir dünyada bulur. Ancak, ailesi onu aramak için her şeylerini riske atınca, Peter'ın ne tür bir tavşan olmak istediğini çözme vakti gelir.

Thomas and Bea are now married and living with Peter and his rabbit family. Bored of life in the garden, Peter goes to the big city, where he meets shady characters and ends up creating chaos for the whole family.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Family Adventure Animation
Süre : 93 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Avustralya Hindistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Will Gluck
Senaryo : Will Gluck, Patrick Burleigh, Beatrix Potter.
Müzik : Dominic Lewis
Görüntü Yönetimi : Peter Menzies Jr.
Kurgu : Matt Villa
Sanat Yönetimi : Nicholas Dare, Sophie Nash.
Oyuncular : Rose Byrne, Domhnall Gleeson, David Oyelowo, Damon Herriman. Seslendirme: James Corden, Colin Moody, Margot Robbie, Elizabeth Debicki, Aimee Horne, Lennie James, Hayley Atwell, Sam Neill, Ewen Leslie, David Wenham, Will Reichelt, Matt Villa.
Yapımcı Firma : Columbia Pictures, 2.0 Entertainment, Animal Logic, MRC Film, Olive Bridge Entertainment.
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma : Genel
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır