Haftanın Yeni Filmleri 08.10.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.10.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Hakan Alak
 

 

Hakikat: Bir Şeyh Bedreddin Filmi
Hakikat: Bir Şeyh Bedreddin Filmi

Film, Osmanlı İmparatorluğu’nun duraklama döneminde önemli bir yere sahip olan düşünce insanı Şeyh Bedreddin’in hayatını anlatıyor.

It is 1416, 13 years after Timur's victory over the Ottoman Empire at the Battle of Ankara. Çelebi Mehmed emerged victorious from the struggle for the Ottoman throne. Although the dispute for the throne is now over, the rural population is overwhelmed by a high tax burden, making them increasingly poor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : History Biography
Süre : 100 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hakan Alak
Senaryo : Hakan Alak, Ali Şahin.
Müzik : Levent Güneş
Görüntü Yönetimi : Serdar Ünlütürk
Kurgu : Hakan Alak
Sanat Yönetimi : İsmail Doğan
Oyuncular : Bülent Emrah Parlak, Suavi, Saygın Soysal, Ali Barkın, Kerem Fırtına, Elif Kerkük, Orhan Alkaya, Ezgi Esma Kürklü, Serkan Genç, Ömer Duran, ismail Yıldız, Mehmet Ünal.
Yapımcı Firma : İmece Film Yapım
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır