Haftanın Yeni Filmleri 05.11.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.11.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Faik Ahmet Akıncı
 

 

Şeytanı Ararken
Şeytanı Ararken

Üniversite öğrencisi Metin Doğuş Kübra Can aynı evde yaşamaktadırlar bir gün Metin internette gördüğü bir köyde şeytanın olduğunu öğrenir ve şeytanı aramaya Yola çıkar dörtgen için yanına kız arkadaşları Damla da katılır onlar şeytanı arıyordu şeytan onları bekliyordu.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Horror
Süre : 75 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Faik Ahmet Akıncı
Senaryo : Doğus Arslan
Müzik : Mustafa Yazıcıoğlu
Görüntü Yönetimi : Onur Özcan
Kurgu : Onur Özcan
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Can Sallıoğlu, Metin Yüksel, Damla Nur Yılmaz, Büşra Kaplan, Kübra Kadı, Nehir Önder, Tuğçe Özal.
Yapımcı Firma : Akıncı Yapım
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır