Haftanın Yeni Filmleri 05.11.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.01.2021 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Robert Lorenz
 

 

Koruyucu
The Marksman

Kartelin elinde bulunan küçük bir çocuğu kurtarmaya çalışan adam, kendisini zorlu bir savaşın içinde bulur.

A rancher on the Arizona border becomes the unlikely defender of a young Mexican boy desperately fleeing the cartel assassins who've pursued him into the U.S.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Thriller Drama
Süre : 108 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Robert Lorenz
Senaryo : Chris Charles, Danny Kravitz, Robert Lorenz.
Müzik : Sean Callery
Görüntü Yönetimi : Mark Patten
Kurgu : Luis Carballar
Sanat Yönetimi : Gregory G. Sandoval
Oyuncular : Jacob Perez, Harry Maldonado, Teresa Ruiz, Alfredo Quiroz, Sean A. Rosales, Jose Vasquez, Juan Pablo Raba, Antonio Leyba, Liam Neeson, Clark Sanchez, Alex Knight, Dylan Kenin, Luce Rains, Katheryn Winnick, Ann Barrett Richards, David DeLao, Elias Gallegos, Yediel Quiles, Christian Hicks, Grayson Berry, Esodie Geiger, Amber Midthunder, Jose Mijangos, Roger Jerome, Rose Leininger, Lelia Symington, Chase Mullins, Vic Browder, Charles David Richards, Assad Khaishgi.
Yapımcı Firma : Cutting Edge Group, Raven Capital Management, UTA Independent Film Group, Voltage Pictures.
İthalatçı Firma : TAFF, Ela Film.
Dağıtımcı Firma : CJENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır