Haftanın Yeni Filmleri 12.11.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.09.2020 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Woody Allen
 

 

Rifkin'in Festivali
Rifkin's Festival

Hikaye, San Sebastian Film Festivali’ne gidip yarışmanın büyüsüne, şehrin çekiciliğine ve güzelliğine, filmlerin fantezisine kapılan evli bir çiftin etrafında dönüyor. Kadının çekici bir Fransız yönetmenle ilişkisi vardır, adam ise orada yaşayan güzel İspanyol bir kadına aşık olur.

The film tells the story of an American couple attending the San Sebastian International Film Festival. The charm of that small city in the North of Spain and the charm of the world of cinema soon seduce the couple. She has a slip with a brilliant French film director, while he falls in love with a young Spanish resident in the city.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Comedy
Süre : 92 dakika
Ülke : İspanya Amerika Birleşik Devletleri İtalya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Woody Allen
Senaryo : Woody Allen
Müzik : Stephane Wrembel
Görüntü Yönetimi : Vittorio Storaro
Kurgu : Alisa Lepselter
Sanat Yönetimi : Anna Pujol Tauler
Oyuncular : Wallace Shawn, Michael Garvey, Damian Chapa, Bobby Slayton, Gina Gershon, Louis Garrel, Stephanie Figueira, Luz Cipriota, Godeliv Van den Brandt, Manu Fullola, Richard Kind, Nathalie Poza, Cameron Hunter, Itziar Castro, Isabel García Lorca, Richard Carlow, Yuri D. Brown, Carmen Salta, Enrique Arce, Andrea Trepat.
Yapımcı Firma : Gravier Productions, Wildside, Orange, Televisió de Catalunya, The MediaPro Studio.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır