Haftanın Yeni Filmleri 19.11.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.08.2021 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Daniel de la Vega
 

 

Cehennem Kapısı
Al Tercer Día
On the 3rd Day

Cecilia oğluyla birlikte trafik kazası geçirmiştir. Kaza sonrası ne olduğunu hatırlamayan Cecilia kazanın üçüncü günü, ıssız bir yolda umutsuzca kaybolan oğlunu aramaktadır. Çember daralmaktadır ve Cecilia bu umutsuzca arayışında polis dosyalarında rastladığı vahşi av gibi görünen tesadüflerle karşılaşmaktadır. Bu katliamdan sorumlu olan dindar bir adamla karşı karşıya kalacaktır. Cecilia için dindar adam bir deli,dindar adam içinde Cecilia bir düşmandır.

Cecilia and her son Martín have a car accident. On the third day after the crash, she wanders by herself on a lonely route and there is no clue of her son. She can't remember what happened during this time and she is desperately looking for her son. On her quest she finds coincidences with her case and other police files, which seem to be acts of a brutal hunting.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror Fantasy Thriller
Süre : 85 dakika
Ülke : Arjantin
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Daniel de la Vega
Senaryo : Alberto Fasce, Gonzalo Ventura.
Müzik : Luciano Onetti
Görüntü Yönetimi : Mariano Suárez
Kurgu : Martín Blousson, Daniel de la Vega, Guille Gatti.
Sanat Yönetimi : Jotar
Oyuncular : Mariana Anghileri, Arturo Bonín, Lautaro Delgado, Mathias Domizi, Nicolás Galvagno, Verónica Intile, Rodolfo Ranni, Gerardo Romano, Osvaldo Santoro, Diego Cremonesi.
Yapımcı Firma : Del Toro Films, Furia Films.
İthalatçı Firma : Atlantik Medya
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır