Haftanın Yeni Filmleri 19.11.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.01.2020 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Ute von Münchow-Pohl
 

 

Pişiriciler
Die Heinzels - Rückkehr der Heinzelmännchen
The Elfkins: Baking A Difference

İki yüz yıldır Elfler yerin altında yaşamakta ve insanlardan saklanmaktadır. Bir gün, hayat dolu Elf kızı Helvi, bu duruma daha fazla dayanamaz ve iki arkadaşıyla birlikte yeryüzüne, insanların dünyasına tırmanarak hayatını değiştirmeye karar verir. Bir takım eğlenceli maceralardan sonra, Helvi'nin başlangıçta huysuz bir pasta şefi olan Theo'yla artan dostluğu, hayattaki gerçek amaçlarını kendisine ve tüm diğer Elflere hatırlatacaktır: Başkalarına yardım etmek!

The legendary Elfkins (Heinzelmännchen) of Cologne were gnomes secretly helping craftsmen at night until they were ousted by a tailor's malevolent wife 200 years ago. This is the story of their return.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation Comedy Family
Süre : 78 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ute von Münchow-Pohl
Senaryo : Jan Strathmann
Müzik : Alex Komlek
Görüntü Yönetimi : Johanna Bischopink, Lisa Bauch.
Kurgu : Erik Stappenbeck, Ute von Münchow-Pohl.
Sanat Yönetimi : Heiko Hentschel
Oyuncular : Seslendirme: Jella Haase, Louis Hofmann, Leon Seidel, Elke Heidenreich, Detlef Bierstedt, Rolf Berg, Ranja Bonalana, Bill Mockridge, Marie-Luise Marjan, Jens-Peter Fiedler, Lina Philine Haase, Niklas Hilt, Alma Lühn, Chris Nonnast, Ferdi Özten, Willie Richter, Anna Röser.
Yapımcı Firma : Akkord Film Produktion GmbH
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır