Haftanın Yeni Filmleri 03.12.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.12.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Ali Ağgül
 

 

İşsiz Adam
İşsiz Adam

Ömer girdiği her işten kovulur. Sürekli işsiz kaldığı için babasına da işsiz adamın babası derler. Babası bu durumdan çok rahatsızdır. Bu yüzden babasıyla geçinemeyen Ömer her gün evden kovulur. Ömer Almanya’dan gelen Almancı Ahmet’in kızı Ebru’ya aşık olur ve köydeki sevgilisi olan beşik kertmesi Dilara’yı bırakır.  Bir gece Ebru’nun parmağına yüzük takarken Dilara’nın kardeşi Hasan olayı görür ve kız kardeşi, Dilara’ya söyler. Dilara Ömer ile Ebru’nun arasını bozar. Dilara’nın ağabeyi Hasan Ebru ile evlenip Almanya’ya gitmek ister amaEbru, Hasan ile gitmek istemez. Ebru, Dilara’nın Ömer’e attığı iftirayı öğrenir ve Ömer ile barışıp evlenmeye kara verir. Ancak düğün günü Ömer ölür.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Comedy
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ali Ağgül
Senaryo : Asım Akar
Müzik : Alican Yavuz Barut
Görüntü Yönetimi : İzzet Bayır
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Selvi Zencir
Oyuncular : Muttalip Müjdeci, Asım Akar, Hasan Yıldırım, Kelami Akdemir, Arif Güler, Hasan Göktaş, Ayşe İkiz, Sonnur Eser, Reşit Samancı, Ömer Müjdeci, Hilal Doğuş, Yahya Onay, Özlem Bekar, Zekeria Murat, Bahri Kayanç, Ali Türk, Türkan Mahir, Tülay Sarsılmaz, Nurcan Yalçınkaya.
Yapımcı Firma : Aliwood Film Yapım (Ali Ağgül)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (1/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır