Haftanın Yeni Filmleri 10.12.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.12.2021 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
 Screen X4DX,  

OH Yoon-dong
 

 

Monsta X
Monsta X: The Dreaming
Monsta X: The Dreaming

Kuvvetli, ikonik ve üstün performanslarıyla tanınan K-pop ve pop grubu Monsta X dünyanın dört bir yanında onları çok seven hayranlarına yürekten bağlılığını Monsta X: THE Dreaming filmiyle bir kez daha gösterecek. Hayranlarına hediye niteliğindeki bu yepyeni film grup üyeleriyle yapılmış özel röportajlar, Amerika'da geçirdikleri zamanlardan kişisel hikâyeler ve grubun Fandom?ı MONBEBE için özel olarak hazırlanmış bir konser klibi de dâhil olmak üzere son altı yıldaki zorlu yolculuklarına samimi bir bakış sunuyor. Bu kaçırılmayacak sinema etkinliği aynı zamanda liste başı hitlerinin yüksek enerjili müzik performanslarını ve yakında çıkacak albümlerine özel bir bakış da içeriyor. Meydan oku, geliştir ve hayal et. Monsta X muhteşem başarılarını ve çarpıcı geleceğini sizinle birlikte kutlamak istiyor! 

Is it the knowing? Is it the seeing? or Is It The Dreaming?
Best known for their powerful, iconic, and superb performances, K-pop and pop band Monsta X is loved by - and devoted to - their countless fans around the world.  As a gift to their fandom, this brand-new film gives an intimate look at their rigorous journey over the past six years including exclusive one-on-one interviews with each individual member, personal stories from their time in America, and a special concert clip exclusively for Monbebe.  This unmissable cinema event also includes high-energy musical performances of their chart-topping hits along with an exclusive first-look at their upcoming album.  Challenge, evolve, and dream.  Celebrate the magnificent achievements and the stunning tomorrow of Monsta X.

https://www.monstaxthedreaming.com/

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Documentary Music
Süre : 88 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : OH Yoon-dong, Sung Sin-Hyo.
Senaryo : Sung Sin-Hyo, Oh Yoon-Dong, Intertwine Music.
Müzik : Michael Turner, Intertwine Music.
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Changkyun, Hyungwon, Joohoney, Kihyun, Minhyuk, Shownu.
Yapımcı Firma : CJ Entertainment, CJ 4D Plex ScreenX Studio.
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 10A
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır