Haftanın Yeni Filmleri 10.12.2021  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.08.2021 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gizem Karaca
 

 

Dayı
Dayı: Bir Adamın Hikayesi

Cesareti, merhameti ve adalet duygusu daha küçük yaştayken içine yerleşmiş olan kahramanımızın, köyde ki haylazlıklarından bıkmış olan ailesi onu çalışması için İstanbul’da kahvehanecilik yapan köylüleri Seyfi’ nin yanına gönderirler. Bu geliş ile kahramanımızın, olaylar silsilesiyle kabadayılar alemine girişi ve dillere destan olacak zirveye yükseliş hikayesi başlayacaktır. 

Follows the story of a fair and loved bully.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Drama Action
Süre : 125 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Uğur Bayraktar
Senaryo : Uğur Bayraktar, Serkan Öztürk.
Müzik : Yıldıray Gürgen
Görüntü Yönetimi : Türksoy Gölebeyi, Hatip Karabudak.
Kurgu : Erhan Özen
Sanat Yönetimi : Osman Özcan
Oyuncular : Ufuk Bayraktar, Gizem Karaca, Ahmet Varlı, Beste Bereket, Turgut Tunçalp, Timur Ölkebaş, Ümit Çırak, Murat Akkoyunlu, Banu Fotocan, Yaman Çeri, Recep Çavdar, Kadir Özdal, Ercan Özdal, Fulya Ulvan, Cem Kurtoğlu, Okday Korunan, Kemal Başar, Zafer Diper, Kemal Topal, Kadir Toprak Karaman, Efe Cevahir Bayraktar.
Yapımcı Firma : Ubay Film, Zyef Film, Insignia. (Ufuk Bayraktar, Doruk Acar)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır