Haftanın Yeni Filmleri 08.04.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.02.2020 - Danimarka)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Kim Hagen Jensen
 

 

Düşler Fabrikası
Drømmebyggerne
Dreambuilders

Rüyaların renkli dünyasında macera dolu bir yolculuğa hazır mısınız? Sınırsız hayal gücüne sahip bir çocuk, bir gün düşlerin nasıl yapıldığını keşfederse neler olur? Hayalperest Minna kardeşini kurtarmak istediğinde kendisini tam da bu düşlerin yapıldığı yerde, sevimli rüya yapıcıların olduğu bambaşka bir diyar olan Düşler Fabrikası’nda bulur.
It centers on Minna, a young girl who misuses her newfound ability to create and control other people's dreams to teach her bothersome stepsister a lesson.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 81 dakika
Ülke : Danimarka
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kim Hagen Jensen, Tonni Zinck.
Senaryo : Søren Grinderslev Hansen, Kim Hagen Jensen.
Müzik : Kristian Eidnes Andersen
Görüntü Yönetimi : Jakob Baltzersen
Kurgu : Rikke Selin Lorentzen
Sanat Yönetimi : Tonni Zinck
Oyuncular : Seslendirme: Martin Buch, Ditte Hansen, Emilie Kroyer Koppel, Caroline Vedel, Rasmus Botoft, Mia Lerdam, Stig Hoffmeyer, Alberte Winding, Morten Kamuk Andersen.
Yapımcı Firma : First Lady Film
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır