Haftanın Yeni Filmleri 22.04.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.02.2022 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Laurent Zeitoun (en sağda)
 

 

Cesur İtfaiyeci
Vaillante
Fireheart

Çocukluğundan beri babası gibi itfaiyeci olmanın hayalini kuran Georgia'nın cesaret dolu macerasını izlemeye ve eğlenmeye hazır olun! Hayallerinin peşini asla bırakmayan Georgia, 16 yaşına geldiğinde itfaiye ekibine katılabilmek için türlü yollar dener. Bir yandan çocukluk hayalini gerçekleştirmek için komik olaylar yaşarken, cesaretiyle yakın dostları sayesinde New York'u bir çok tehlikeden kurtarmayı deneyecektir.
Sixteen-year-old Georgia Nolan dreams of being the world's first-ever female firefighter. When a mysterious arsonist starts burning down Broadway, New York's firemen begin vanishing. Georgia's father, Shawn, is called out of retirement by the Mayor of New York to lead the investigation into the disappearances. Desperate to help her father and save her city, Georgia disguises herself as a young man called "Joe" and joins a small group of misfit firefighters trying to stop the arsonist.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Action Family
Süre : 92 dakika
Ülke : Fransa Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Theodore Ty, Laurent Zeitoun.
Senaryo : Laurent Zeitoun, Jennica Harper, Lisa Hunter.
Müzik : Chris Egan
Görüntü Yönetimi : Jericca Cleland
Kurgu : Stéphane Garnier, Robert Yates.
Sanat Yönetimi : Florent Masurel
Oyuncular : Seslendirme: Alice Pol, Vincent Cassel, Valérie Lemercier, Claudia Tagbo, Elie Semoun, Emmanuel Curtil, Emmanuel Garijo, Alexandre N'Guyen, Loïse Charpentier, Olivia Cooke, Kenneth Branagh, William Shatner, Laurie Holden, Maya Misaljevic, Ryan W. Garcia, Wilex Ly, Mara Junot, Scott Humphrey, Shoshana Sperling.
Yapımcı Firma : SND Groupe M6, eOne Films, Anton, Main Journey.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır