Haftanın Yeni Filmleri 13.05.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.05.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Burhan Keskin
 

 

Zehirli Tohumlar: Ölüm Yolu
Zehirli Tohumlar: Ölüm Yolu

Erdal ve Aleyna sarhoş oldukları için kazada olsa korktukları için kaçıp giderler. Durum böyle olunca volkan sevdiği kız, Cansu’yu yanına alır.  Erdal ve Aleyna ile polisten kaçmak üzere Adıyaman’da ikamet eden askerlik arkadaşına yola çıkarlar. Yolda aracı bozulan Naz’ında yanlarına alırlar ama hesaplamadıkları bir şeyler vardır, polisten kaçarlarken kazada ölen kadının kocası ervah adında bir cindir. Ervah yol boyunca kazaya sebep olan kişilerin akıllarına girerek kendi evine kadar getirir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Thriller Horror
Süre : 78 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Burhan Keskin
Senaryo : Burhan Keskin
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Burhan Keskin
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Erhan Ufak, Selahattin Taşdöğen, Esra İşgüzar, Aydan Çakır.
Yapımcı Firma : Eslen Film (Yasin Yıldırım, Medet Dolaş)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır