Haftanın Yeni Filmleri 13.05.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.09.2020 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Evgeniy Sinchukov
 

 

Ağustos Böceği ve Karınca
Jumper Treasure Hunting

Zamanın birinde, ormanın içinde böceklerle çiçekler mutlu bir şekilde yaşarlarmış … Bu böceklerden biri Ağustos Böceği bir diğeri de Karınca’ymış. Karınca çalışmayı çok seven çalışkan, Ağustos böceği ise sürekli gezen, hayalperest, ve tembel bir hayat yaşarlarmış. Bir gün Ağustos böceği ve karıncanın hayatı ormanda buldukları bir define haritası ile macera ve eğlence dolu bir hâl alacaktır.
An adventurous grasshopper Skock doesn't care about anyone else; all he wants in his life is to get rich. By chance, he finds a piece of a map that claims to lead to mysterious treasures. The other piece belongs to the evil group of locusts, who rule the lawn and terrorize its inhabitants.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Animation
Süre : 72 dakika
Ülke : Rusya Kazakistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Arman Beisembayev
Senaryo : Arman Beisembayev
Müzik : Arman Beisembayev
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Arman Beisembayev
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Andriy Dzhedzhula, Anastasiya Girenkova, Borys Heorhievskiy, Ostap Petrenko, Evgeniy Sinchukov, Olena UzlyukAndriy Dzhedzhula, Anastasiya Girenkova, Borys Heorhievskiy, Evgeniy Sinchukov, Olena Uzlyuk.
Yapımcı Firma : Kinoland (Elena Beisembayeva)
İthalatçı Firma : BMS Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır