Haftanın Yeni Filmleri 27.05.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.05.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Görkem Uludüz
 

 

Payidar
Payidar - Gazi'nin Büyük Tablosu

Hani birileri vardır ya hayatında...
Bedeni varlığı uzağında olsa dahi, aslında her daim onu yanı başında hissedersin... Çok seversin... Anne gibi, baba gibi, sevgili gibi...

Hani bir şeyler vardır ya hayatında...
Her nerede bulunsan dahi o an saati durdurur, ayağa kalkar ve gözlerin dolarak ceketini iliklersin... Ve çok seversin... Vatan gibi, memleket gibi, yurt gibi... Sevgini kıskanırlar, türlü türlü hurdalarla, hurafelerle, oyunlarla seni ondan, onu da senden koparmaya çalışırlar... Aslında o öyle değil, böyleydi derler... Sözüm ona... Tüm bu ahval ve şerait içinde dahi vazifeni benimser... Onu daha iyi anlamaya başlar... Ve onu çok seversin... Aşk gibi... Atatürk gibi.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Documentary History Drama
Süre : 91 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Görkem Uludüz, Onur Öğden.
Senaryo : Görkem Uludüz, Akın Akkol.
Müzik : Umut Sırplıoğlu, Eyüp Munar, İsa Küçük, Emre Balta.
Görüntü Yönetimi : Celal Emre Demir
Kurgu : Bulut Özdemir, Emrah Özdemir.
Sanat Yönetimi : Berke Swec
Oyuncular : Mert Baymak, Aycan Balkan, Meral Navdar, Ziver Navdar, Berke Swec, Kaya Deniz Yalçın, Selin Söğütlügil, Bedri Baykam, Müjdat Gezen, Nefise Karatay, Şebnem Schaefer, Ege, Gamze Lim, Görkem Uludüz.
Yapımcı Firma : Uludüz Medya (Görkem Uludüz)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : Genel
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır