Haftanın Yeni Filmleri 17.06.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.06.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Metin Kuru
 

 

Mührü Musallat: Perihan
Mührü Musallat: Perihan
Sealed Invasion-Perihan

Folklorik bir araştırma için ücra bir köye giden üç sosyoloji öğrencisi, köyde uzun yıllar önce Perihan isimli bir kızın ölümüyle sonuçlanmış cin çıkarma ritüelini araştıracaklardır.
Three sociology students, who are going to an outlying village using the funds of the public authorities for a folkloric study, will research an exorcism ritual, which happened there years ago and ended with the death of a girl.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror
Süre : 110 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Metin Kuru
Senaryo : Tolga Aydın, Bulut Tar.
Müzik : Ajlan Akyüz, Umut Eral.
Görüntü Yönetimi : İlker Özkap
Kurgu : Batuhan Sağlam
Sanat Yönetimi : Vugar Aliyev
Oyuncular : Sena Yıldız, Ercan Özdal, Selahattin Taşdöğen, Nilüfer Aydan, Mehmet Güneş, Ebru Şahin, Turgut Babaoğlu, Selçuk Erdoğan.
Yapımcı Firma : Mutluluk Fabrikası (Metin Kuru)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır