Haftanın Yeni Filmleri 01.07.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.11.2020 - Polonya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Luke Eve
 

 

Bir Kızla Tanıştım
I Met a Girl

Amacı bir müzisyen olmak olan Devon, gizemli bir kız olan Lucy ile tanışıp delicesine âşık olana kadar hayatta sadece ağabeyi Nick'e güvenirdi. Ancak, Lucy aniden ortadan kaybolup arkasında onunla Sidney'de buluşması için bir not bıraktığında,Devon onu bulmak için ani bir kararla destansı, ülkeyi boydan boya geçeceği bir yolculuğa çıkar. Bu sırada Lucy’nin, Devon'ın beyninde yarattığı bir hayal ürünü olduğunu düşünen Nick, onu kurtarmak elinden geleni yapmaya başlar.
An aspiring musician embarks on an epic, cross-country journey to find the woman of his dreams - who may be all in his head.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Drama Romance
Süre : 108 dakika
Ülke : Avustralya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Luke Eve
Senaryo : Glen Dolman
Müzik : Matteo Zingales
Görüntü Yönetimi : Patrick O'Sullivan
Kurgu : Melanie Annan
Sanat Yönetimi : Danielle Fernandes
Oyuncular : Brenton Thwaites, Joel Jackson, Lily Sullivan, Zahra Newman, Peter Rowsthorn, Anni Finsterer, David Woods, Anita Hegh, María Albiñana, Emily Gash, Maitland Schnaars, Margaret Mills, Murray Dowsett, Liam Graham, Michael Abercromby, Amy Mathews, Oliver Wenn, Kylie Bracknell, Dan Paris, Jessie James, Paul David-Goddard, Claire Munday, Christie Sistrunk, Cooper Browne, Rose McKenna, Sean Walsh, Angela Mahlatjie, Shane Adamczak, Vivienne Garrett, Anya Pia, Jo Morris.
Yapımcı Firma : Monsoon Pictures
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır