Haftanın Yeni Filmleri 08.07.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.07.2022 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajImaxAtmosD-BoxScreen X4DX,  

Taika Waititi
 

 

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü
Thor: Love and Thunder

Şimşek Tanrısı, Avengers: Endgame ve 2017'deki çok boyutlu kozmik seyahat eden kahramanı olarak yeniden tanımlanan "Thor: Ragnarok"un harika başarısının ardından, Thor'un 4. solo gezisinde geri dönüyor. Avengers Endgame'den sonra, The Guardians of the Galaxy, Thor'u savaş meydanına geri dönmeye ve evrendeki tüm tanrısal yaratıkları öldürmeye istekli canavarla yüzleşmeye ikne etmek zorundadır. Bu tehditle savaşmak için Thor, müttefikleri Valkyrie, Korg, Meek ve esrarengiz bir şekilde Thor'un çekicini kullanabilen ve Thor'un gücüne sahip olan eski sevgilisi Jane Foster'ı yanına almalıdır.
Thor enlists the help of Valkyrie, Korg and ex-girlfriend Jane Foster to fight Gorr the God Butcher, who intends to make the gods extinct.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action Adventure Comedy
Süre : 141 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Avustralya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Taika Waititi
Senaryo : Taika Waititi, Jennifer Kaytin Robinson.
Müzik : Michael Giacchino
Görüntü Yönetimi : Barry Baz Idoine
Kurgu : Peter S. Elliot, Tim Roche, Matthew Schmidt, Jennifer Vecchiarello.
Sanat Yönetimi : Vlad Bina, Joshua Dobkin.
Oyuncular : Natalie Portman, Taika Waititi, Christian Bale, Karen Gillan, Chris Hemsworth, Chris Pratt, Bradley Cooper, Pom Klementieff, Matt Damon, Jaimie Alexander, Sam Neill, Vin Diesel, Russell Crowe, Tessa Thompson, Melissa McCarthy, Dave Bautista, Luke Hemsworth, Sean Gunn, Simon Russell Beale, Akosia Sabet, Chayla Korewha, Sean Rohani, Mark Casimir Dyniewicz Jr., Jason Jago, Craig Walker.
Yapımcı Firma : Walt Disney Pictures, Marvel Studios.
İthalatçı Firma : Disney
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır