Haftanın Yeni Filmleri 22.07.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.07.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Gökcen Derbeder
 

 

Zehşin: Cin-i Musallat
Zehşin: Cin-i Musallat

Esra ve orhan istanbulda birlikte yaşamaktadır. Esra annesinin ölümünden sonra  babası evlenmiş ve babannesi tarafından büyütülmüştür . Babannesi vefat edince istanbula gelmiş ve uzun yıllar köyüne dönmemiştir. Esra babasının ölüm haberiyle orhanla birlikte  köyüne döner. Bu durum  köydeki tuhaf ve karmaşık olayların başlangıcı olacaktır.

 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Horror
Süre : 67 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : İlker Tuncay
Senaryo : İlker Tuncay
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Ahmet Şahin
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Engin Kahya, Gökcen Derbeder, Berk Güldoğan, Gürkan Erduvan.
Yapımcı Firma : Aria Film (Enes Çelik)
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır