Haftanın Yeni Filmleri 12.08.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.06.2022 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Greg Björkman
 

 

Sıradaki Şarkı
Press Play

Laura ve Harrison, ortak bir müzik sevgisinin temeli üzerine kurulmuş mükemmel bir romantizme sahiptir. Ölümcül bir kazanın ardından Laura, karışık kasetlerinin onu zamanda geriye götürebileceğini kaşfeder ve hayatının aşkını kurtarma şansına sahip olur.
A young woman has a chance to save the love of her life, when she discovers that the mix-tape they made together can transport her back in time.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Music Romance Sci-Fi
Süre : 85 dakika
Ülke : Güney Kore Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Greg Björkman
Senaryo : James Bachelor, Greg Björkman.
Müzik : Eldad Guetta
Görüntü Yönetimi : Luca Del Puppo
Kurgu : Patrick J. Don Vito
Sanat Yönetimi : Jack Carnevale
Oyuncular : Lewis Pullman, Danny Glover, Christina Chang, Clara Rugaard, Matt Walsh, Kekoa Kekumano, Lyrica Okano, Taiana Tully, Cody Easterbrook, Rachel Trautmann, Michelle Zauner, Andrea Elizabeth Sikkink, Kevin Yamada, Kimzie Luong, Christian Cook, Luke Lenza, Ativalu Scanlan, Deven Craige, Luis Pereira, Craig Hendrix, Peter Bradley, Shereen Balles, Jess A. Cruz, Darny Chau, Greg Vaillancourt.
Yapımcı Firma : CJ Entertainment
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır