Haftanın Yeni Filmleri 19.08.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.09.2020 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Toby Genkel
 

 

Ooops! Sevimli Tayfa
Ooops! The Adventure Continues

Büyük selden sonra bir gemide yaşamaya devam eden hayvanların yiyecekleri gittikçe azalmaktadır. Yaramazlık peşinde olan Finny ve dostu Leah oyun oynadıkları sırada gemiden düşüp kendilerini hiç bilmedikleri bir adada bulurlar. Buradaki zenginlikleri görünce gemideki diğer arkadaşlarını da buraya getirmeye karar verirler. Başta her şey çok güzel görünse de bu adada kendilerini beklenmedik bir maceranın içinde bulur.
The young Nestrian Finny and his best mate Leah, a Grymp, accidently fall of the ark and are swept out to sea. Out on their own on a raft, they get separated by a storm. While Finny finds a whole colony of Nestrians under water, Leah lands on a beautiful island. If only the newfound land wouldn‘t shake that regularly and smoke from the mountain top?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Animation Adventure Fantasy
Süre : 86 dakika
Ülke : İrlanda Lüksemburg
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Toby Genkel, Sean Mccormack.
Senaryo : Richie Conroy, Mark Hodkinson.
Müzik : Craig Stuart Garfinkle, Eimear Noone.
Görüntü Yönetimi : Peter Bohl
Kurgu : Mark Broszeit, Friedolin Dreesen.
Sanat Yönetimi : Florian Westermann
Oyuncular : Seslendirme: Max Carolan, Ava Connolly, Dermot Magennis, Tara Flynn, Mary Murray, Brendan McDonald, Carly Kane, Alan Stanford, Aileen Mythen, Paul Tylak, Luke Griffin, Alisha Weir, Joe McDonald, Jacob Mason, Rebecca Walsh, Tim Mälzer, Emmi Tjernström.
Yapımcı Firma : WRAP, Fund Fabrique, d'Images Moetion Films, Ulysses Filmproduktion.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır