Haftanın Yeni Filmleri 19.08.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.08.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Gökçen Derbeder
 

 

El-Hemraz: Cinlerin Büyüsü
El-Hemraz: Cinlerin Büyüsü

Geçmiş ile ilgili tarihsel bir araştırma belgeseli çekmek için eski ve unutulmuş Rum köyüne giden beş arkadaş, kendilerini hayatlarında hiç tahmin etmedikleri paranormal ve korku dolu olayların içerisinde bulurlar. Peki beş arkadaş korku ve gerilim dolu olayların yaşanacağı 600 yıllık eski Rum köyünde geçmişleriyle yüzleşmeye hazırlar mıdır  Geçmişlerinden kurtulmanın tek bir yolu vardır. Cin aşireti ile geri dönüşü olmayan bir anlaşma yapmak, ancak onları köyde bekleyen farklı tehlikeler de vardır. Beş arkadaşın, hayatları ve yaşamaları için bazı seçimler yapmaları gerekmektedir, Peki bu korku ve gerilim dolu kör çıkmazdan kurtulabilecekler midir?
It is about the experiences of five friends who went to a Greek Greek village to shoot a documentary.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 71 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Massimo Manjed
Senaryo : Massimo Manjed
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Zehra Nur, Elif Vardar, Gökçen Derbeder, Berk Güldoğan, Gürkan Erduvan.
Yapımcı Firma : Aria Films
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır