Haftanın Yeni Filmleri 26.08.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.10.2019 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Aina Järvine
 

 

Periler Ülkesi: Büyülü Macera
Bayala
The Fairy Princess and the Unicorn

Bayala Krallığı'nda ejderhaların neredeyse yok olmasıyla beraber perilerin sihir güçleri de zayıflamıştır. Peri prensesler Sera ve Surah dünyalarını kurtarabilecek tek çare olan ejderha yumurtasını bulduklarında çok heyecanlanır. Şimdi prenses kardeşler Ejderha Dağları’na ulaşmalı ve bilinmeyen diyarlarda heyecanlı bir maceraya atılmalıdır.
Fantasy country of Bayala is on danger. Only twin sisters Surah and Sera can save it.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation Adventure Family
Süre : 85 dakika
Ülke : Almanya Lüksemburg
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Aina Järvine, Federico Milella.
Senaryo : Pamela Hickey
Müzik : Pascal Le Pennec
Görüntü Yönetimi : Peter Bohl, Malick Bordonado.
Kurgu : Mark Broszeit, Nana Novosad.
Sanat Yönetimi : Heiko Lueg
Oyuncular : Seslendirme: Madison Mullahey, Jessica Webb, Sara Petersen, Marc Thompson, Gregory Max, Lisa Ortiz, Rebecca Becker, Kathryn Cahill, Louise White, Shannon Conley, Andrew Watts, David Wills, Michael Kargus.
Yapımcı Firma : Pixel Production
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 6A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır