Haftanın Yeni Filmleri 23.09.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.09.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Yıldıray Alkın
 

 

El Hass
El Hass

İçinde olduğu durumdan kurtulmaya çalışırken geçmişteki hatasıyla cinler alemini kendisine musallat eden ve bununla yüzleşmek zorunda kalan Zeynep için olaylar daha da içinden çıkmaz bir hal alır. Hakan ile Zeynep'in çocuklarıyla birlikte sürdürdükleri mutlu yaşamları, onlara doğa üstü varlıkların musallat olmasıyla altüst olur. Zeynep'in geçmişte yaptığı bazı hatalar, bugün bunları yaşamasına neden olmaktadır. Şimdi hem ailesini ve kendini korumalı hem de geçmişiyle yüzleşmelidir. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 78 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Yıldıray Alkın
Senaryo : Sercan Boztepe, Ayşen Nergis Baca.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Aytekin Kurt
Kurgu : Hafiz İsmail
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Havva Tuana Başaran, Sercan Boztepe, Ayşen Nergis Baca, Özlem Yeşil, Gültekin Bayır.
Yapımcı Firma : Parss Işık Medya (Yıldıray Alkın)
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır