Haftanın Yeni Filmleri 07.10.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.10.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Mustafa Özer
 

 

İçimdeki Varlık
İçimdeki Varlık

1999 depremi sonrası Mahmut moral amacıyla arkadaşları Merve, Hakan, Canan, Kerem ve Gülsüm ile beraber bir arazide kamp düzenler. Kamp anında Kaygısız “buralarda gizemli varlıklar var. Gizli bir hazinenin başında bekçilik yaptıklarına dair açıklamalar,” yapar. Kaygısız’ın kesmiş olduğu ağacın kayayı yerinden oynatması sonucu gizemli mağara ortaya çıkar. Gençler hazine bulmak ve meraklarından dolayı mağaraya girerler. Kaygısız da arkalarından girer. Gerçekleşen bir arkçı sarsıntıyla mağara girişine kayalar gelir ve mağara kapanır. Kızlarından haber alamayan baba jandarmaya ve polislere haber verir uzun bir araştırmanın sonrasında mağara bulunur Mağaranın Girişi kapalıdır uzun gayretler sonucu mağaranın Girişi açılır ve içerden sadece Merve çıkarılır diğer altı kişinin cesedi bulunamaz Merve hastaneye yatırılır psikolojisi bozulan Merve ifade veremez Merve hastanedeyken mağarada yaşadıkları korku dolu anlar sürekli gözüne gelir...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Thriller
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mustafa Özer
Senaryo : Mustafa Özer
Müzik :
Görüntü Yönetimi : M. Sencer Akman
Kurgu : Mustafa Özer
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Şevki Özcan, Funda Yıldız, Gamze Civek, Ozan Ali Doğuarat, Emre Susarlıoğlu, Burcu Genç, Hakan Demir, Hatice Gür, Metin Kırmızı, Mücahit Sencer Akman, Mustafa Can Akman.
Yapımcı Firma : 4.2K Film Yapım
Dağıtımcı Firma : Skypic
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır