Haftanın Yeni Filmleri 14.10.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.05.2022 - Endonezya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Shinji Higuchi
 

 

Shin Ultraman
Shin Ultraman

"S-sınıfı türler" olarak bilinen dev, şiddetli canavarların ortaya çıkmasıyla birlikte japon hükûmeti, onları nasıl yeneceğini araştırmak için SSSP'yi kurar. Böyle bir canavar saldırısı altındayken SSSP, canavarlara karşı mücadeleleri sırasında sürpriz bir müttefik kazanır: Ultraman. Gümüş dev Ultraman bu savaşta onlara destek verecektir. Yeni müttefik Ultraman’ın sırrı nedir ve neden insanlığa yardım etmektedir? Ve tüm bunların, SSSP görevlisi Shinji Kaminaga’yla ve Ultraman’ın ilk ortaya çıkması sırasında bir çocuğu kurtardıktan sonra ani kişilik değişimi yaşamasıyla bağlantısı nedir?
As the threat of giant unidentified lifeforms known as "S-Class Species" worsens in Japan, a silver giant appears from beyond Earth's atmosphere.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action Adventure Drama
Süre : 112 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Shinji Higuchi
Senaryo : Hideaki Anno
Müzik : Shiro Sagisu
Görüntü Yönetimi : Osamu Ichikawa, Keizô Suzuki.
Kurgu : Hideaki Anno, Youhei Kurihara.
Sanat Yönetimi : Hideo Gunji
Oyuncular : Takumi Saitoh, Masami Nagasawa, Hidetoshi Nishijima, Daiki Arioka, Akari Hayami, Tetsushi Tanaka, Kyûsaku Shimada, Ryô Iwamatsu, Tôru Masuoka, Keishi Nagatsuka, Hajime Yamazaki, Masami Horiuchi, Gô Rijû, Sôkô Wada.
Yapımcı Firma : Tsuburaya Productions, Toho, Khara Corporation, Toho Pictures, Cine Bazar.
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır