Haftanın Yeni Filmleri 21.10.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.07.2022 - Arjantin)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajImaxAtmosD-Box4DX,  

Jaume Collet-Serra
 

 

Black Adam
Black Adam

New Line Cinema'nın, aksiyon macera türündeki "Black Adam" filminde Dwayne Johnson, baş rolde yer alıyor. Bu DC süper kahramanının hikayesini ilk kez beyazperdeye taşıyan filmi Jaume Collet-Serra ("Jungel Cruiese") yönetiyor. Black Adam (Johnson), antik tanrıların her şeye gücü yeten güçleriyle bahşedildikten yaklaşık 5000 yıl sonra, dünyadaki mezarından kurtulur ve benzersiz adalet biçimini modern dünyaya salmaya hazırdır.
Plot unknown. A spin-off from 'Shazam!' centering on the film's anti-hero, Black Adam.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action Fantasy Thriller
Süre : 124 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jaume Collet-Serra
Senaryo : Adam Sztykiel, Rory Haines, Sohrab Noshirvani.
Müzik : Lorne Balfe
Görüntü Yönetimi : Lawrence Sher
Kurgu : John Lee, Michael L. Sale.
Sanat Yönetimi : Sarah Delucchi, Kevin Gilbert, Kevin Houlihan.
Oyuncular : Dwayne Johnson, Sarah Shahi, Viola Davis, Pierce Brosnan, Noah Centineo, Aldis Hodge, Quintessa Swindell, Odelya Halevi, Angel Rosario, Joseph Gatt, Natalie Burn, Marwan Kenzari, Mohammed Amer, Uli Latukefu, Patrick Sabongui, James Cusati-Moyer, Derek Russo, Shiquita James, Bodhi Sabongui, Jalon Christian, Jermaine Rivers, Christopher Matthew Cook, Chaim Jeraffi, Sean M. Sullivan, Donny Carrington, Tang Nguyen, Mike Senior, Cameron Moir, Stephan Jones, Dennis Dawson, Tre Ryan, Alex Parkinson, Floyd Foster, Peter Nguyen, Rahiem Riley, Vince Canlas, Onye Eme-Akwari, Sanna Erica.
Yapımcı Firma : DC Entertainment, Flynn Picture Company, New Line Cinema, Seven Bucks Productions, Warner Bros..
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır