Haftanın Yeni Filmleri 28.10.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.07.2022 - İsrail)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ruben Östlund
 

 

Hüzün Üçgeni
Triangle Of Sadness

Manken bir çift, bir grup milyarderin olduğu bir gemi tatiline dahil olur. Zenginlik ve şatafatın eksik olmadığı gemide yolcuların, büyük fırtına vurgunundan, korsan baskınına kadar başlarına gelmeyen kalmaz. Yolculuğun sonu ise hiyerarşinin ve sınıfsal rollerin tekrar yazıldığı bir hayatta kalma oyununa döner.
A cruise for the super-rich sinks thus leaving survivors, including a fashion model celebrity couple, trapped on an island.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama Comedy
Süre : 145 dakika
Ülke : İsveç Fransa Türkiye Birleşik Krallık Almanya Yunanistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ruben Östlund
Senaryo : Ruben Östlund
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Fredrik Wenzel
Kurgu : Mikel Cee Karlsson, Ruben Östlund.
Sanat Yönetimi : Gabriel de Knoop, Daphne Koutra.
Oyuncular : Thobias Thorwid, Harris Dickinson, Charlbi Dean, Jiannis Moustos, Vicki Berlin, Dolly De Leon, Timoleon Gketsos, Alicia Eriksson, Woody Harrelson, Zlatko Buric, Sunnyi Melles, Carolina Gynning, Iris Berben, Amanda Walker, Oliver Ford Davies, Ralph Schicha, Henrik Dorsin, Arvin Kananian, Mia Benson, Stefan Gödicke, Nana Manu, Nikolas Chalkiadakis, Camilla Läckberg, Hanna Oldenburg, Alex Schulman, Amanda Schulman, Mira Uszkureit.
Yapımcı Firma : Imperative Entertainment, Co Production Office.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır