Haftanın Yeni Filmleri 28.10.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.10.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Cenk İzgören
 

 

Kafes: İki Savaş Arasında
Kafes - İki Savaş Arasında
Cage - Between Two Battles

Yetiştirme yurtlarında büyüyen Burak askerlik hizmeti sırasında gazi olmuş yoksul, Post travmatik stres bozukluğu yaşayan, eski bir mma kafes dövüşçüsüdür. Şimdilerde kafeslerde cins kedi yetiştirmektedir fakat kedileri enfeksiyon sonucu ölür. Ringlere dönmek zorunda kalır. Bir dövüşte rakibinin ölümüne sebep olur ve adamın kimsesiz kalmış bir kızı olduğunu öğrenir. Savaşın yok ettiklerini yine savaş meydanlarında aramaktan başka çaresi olmayan Burak’ın yolu yine hayal kırıklıklarıyla dolu olacaktır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Thriller Action
Süre : 83 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Cenk İzgören
Senaryo : Cenk İzgören
Müzik : Burak Terzioğlu
Görüntü Yönetimi : Ercan Özkan, Yavuz Petek, Arda Yııldıran
Kurgu : Semih Gülcüoğlu
Sanat Yönetimi : Yelkan İşkorkutan
Oyuncular : Cenk İzgören, Murat Aslan, Açelya Elmas, Merve Ateş, Tayfun Sav, Ahmet Dizdaroğlu, Ali Çoban, Ergun Kuyucu, Demet Genç.
Yapımcı Firma : Red 7 Film (Funda Belginer, Ceng Pola İzgören, Nail Kızılırmak)
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır