Haftanın Yeni Filmleri 11.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.11.2022 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajImaxAtmosD-BoxScreen X4DX,  

Ryan Coogler (solda)
 

 

Black Panther: Yaşasın Wakanda
Black Panther: Wakanda Forever

Queen Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M'Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) ve Dora Milaje (Florence Kasumba), Kral T'Challa'nın ölümünün ardından uluslarını, onlara müdahale etmek isteyen dünya güçlerinden korumak için savaşmaya hazırlardır. Wakanda halkı, hayatlarının bir sonraki bölümünü kucaklamak için çabalarken kahramanlar, War Dog Nakia (Lupita Nyong'o) ve Everett Ross'un (Martin Freeman) yardımıyla bir araya gelecek ve Wakanda krallığı için yeni bir yol çizeceklerdir.
The nation of Wakanda is pitted against intervening world powers as they mourn the loss of their king T'Challa.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action Adventure Drama
Süre : 161 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ryan Coogler
Senaryo : Ryan Coogler, Joe Robert Cole.
Müzik : Ludwig Göransson
Görüntü Yönetimi : Autumn Durald Arkapaw
Kurgu : Kelley Dixon, Jennifer Lame, Michael P. Shawver.
Sanat Yönetimi : Marlie Arnold, Cameron Beasley, Laurel Bergman, Jason T. Clark.
Oyuncular : Tenoch Huerta, Angela Bassett, Danai Gurira, Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Lake Bell, Martin Freeman, Florence Kasumba, Michaela Coel, Dominique Thorne, Winston Duke, Richard Schiff, Mabel Cadena, María Mercedes Coroy, Alex Livinalli, Janeshia Adams-Ginyard, Kamaru Usman, Isaach De Bankolé, Dorothy Steel, Shiquita James, Juan Carlos Cantu, Jarrell Pyro Johnson, Melinda Russell.
Yapımcı Firma : Walt Disney Pictures, Marvel Studios.
İthalatçı Firma : Disney
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır