Haftanın Yeni Filmleri 11.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.05.2022 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Aleksey Tsitsilin
 

 

Karlar Kraliçesi ve Prenses
The Snow Queen & The Princess
Snow Queen 5

Karlar Kraliçesi serisinin sevilen karakterleri yeniden bir araya geliyor! Yeni filmde Prenses Ayla ile tanışmaya ve muhteşem bir maceraya çıkmaya hazır olun!
Kai and Gerda live in a cozy quiet town, suddenly the Icy Spirits come there to freeze everyone. However, Ila, a little wizardess, comes up to help the heroes. Together they go to the magic world of Mirrorland to get the Icy Spirits back.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation Adventure Fantasy
Süre : 80 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Andrey Korenkov, Aleksey Tsitsilin.
Senaryo : Andrey Korenkov, Vladimir Nikolaev, Aleksey Tsitsilin, Aleksey Zamyslov.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Ahmed Adel Abugabal
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Vladimir Nikolaev
Oyuncular : Seslendirme: Andrey Korenkov, Vladimir Nikolaev, Aleksey Tsitsilin, Aleksey Zamyslov, Mazen Yaqot, Ahmed Adel Abugabal.
Yapımcı Firma : Wizart Animation (Timur Bekmambetov, Vladimir Nikolaev)
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır