Haftanın Yeni Filmleri 18.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.11.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mert Dikmen
 

 

Barış Akarsu "Merhaba"
Barış Akarsu "Merhaba"

Barış Akarsu Merhaba, 2004 yılında “Akademi Türkiye” adlı şarkı yarışmasıyla tanınan, film çekimleri için gittiği Bodrum’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayata veda eden Barış Akarsu'nun hayat hikayesini konu ediyor.
A life story of Barish Akarsu, who was a Turkish rock musician and actor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama Biography
Süre : 114 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mert Dikmen
Senaryo : Can Anar, Mert Dikmen.
Müzik : Mce Jingles, Eser Taskiran.
Görüntü Yönetimi : Ersan Çapan
Kurgu : Erkan Tekemen
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : İsmail Ege Şaşmaz, Almila Ada, Hüseyin Avni Danyal, Şafak Pakdemir, Burak Satıbol, Metin Coşkun, Aslıhan Kapanşahin.
Yapımcı Firma : Aytaç Medya, Fikri Harika. (Özgür Tarı)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır