Haftanın Yeni Filmleri 18.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.11.2022 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ömer Faruk Yardımcı
 

 

Müjdemi İsterim
Müjdemi İsterim

‘Müjdemi İsterim’de, üzerlerine atılan cinayeti çözmek için mecburen işbirliği yapmak zorunda kalan ve kendilerini hiç beklemedikleri bir maceranın ortasında bulan Bulut ve Müjde’nin eğlenceli hikayesini anlatılıyor.
Bulut goes to the nightclub where Müjde is working, a night before his engagement ceremony. He came across his ex-girlfriend who says that she is pregnant. She says that if he doesn't break up with Leyla, she'll talk to the press and cause a scandal.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy
Süre : 104 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ömer Faruk Yardımcı
Senaryo : Olcay Onur Kaya
Müzik : Aytaç Bayladı, Özgür Buldum, Saki Çimen.
Görüntü Yönetimi : Ferhat Öçmen
Kurgu : Hüseyin Haluk Arus
Sanat Yönetimi : Emircan Aydın
Oyuncular : Ahmet Kural, Ecem Erkek, Mehmet Özgür, İlker Aksum, Fulden Akyürek, Seymen Aydın, Lale Başar, Hakan Bilgin, Hakan Dinçkol, Bahtiyar Engin, İştar Gökseven, Sencan Güleryüz, Selin Işık.
Yapımcı Firma : TMC Film (Erol Avcı)
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır