Haftanın Yeni Filmleri 18.11.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.10.2022 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Josh Gordon, Will Speck.
 

 

Tim, Tim, Timsah
Lyle, Lyle Crocodile

Primm ailesi (Constance Wu, Scoot McNairy, Winslow Fegley) New York City’e taşındıklarında, küçük oğulları Josh yeni okuluna ve arkadaşlarına adapte olmakta güçlük çeker. Bütün bunlar, Josh’ın şarkı söyleyen, banyo yapmaya, havyara ve güzel müziğe bayılan Timsah Tim’i (Shawn Mendes) tavan arasında keşfetmesiyle değişir. Bu ikili hemen arkadaş olur ama ne zaman ki kötü komşuları Mr. Grumps (Brett Gelman) Tim’in varlığını tehlikeye sokar, işte o zaman Primm ailesi ve Tim’in karizmatik sahibi Hector P. Valenti (Javier Bardem), dünyaya aslında ailelerin hiç beklenmedik yerlerden bir araya gelebileceğini ve şarkı söyleyen iyi huylu bir timsahın gayet normal olduğunu göstermek için birbirlerine sıkıca tutunmalıdır.
Feature film based on the children's book about a crocodile that lives in New York City.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Adventure Comedy Family
Süre : 106 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Josh Gordon, Will Speck.
Senaryo : Will Davies
Müzik : Matthew Margeson, Benj Pasek, Justin Paul.
Görüntü Yönetimi : Javier Aguirresarobe
Kurgu : Richard Pearson
Sanat Yönetimi : Leslie McDonald, David Meyer.
Oyuncular : Javier Bardem, Winslow Fegley, Shawn Mendes (Seslendirme), Constance Wu, Scoot McNairy, Brett Gelman, Ego Nwodim, Lyric Hurd, Jason Kravits, oshua Vasquez, Marc Farley, Sal Viscuso, Adam Murray, Mary Neely, Don DiPetta, Lindsey Moser, Matthew Risch, Clayton English, Mac Wells, Jef Holbrook, Matthew Wilkas, Lauren Boyd, Reif Howey, Evangeline Miller, Jene Moore, Chance Mizell, Christine Moon, Angela Davis, Kathryn Orlando, Kyson Galligan, Alton Williams, Thomas Williams, Matt Rogers, Eboni Nichols, Taylor James, Donnie Cormier, Rick Pearson, Al Thompson.
Yapımcı Firma : Columbia, Sony.
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 6A
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır