Haftanın Yeni Filmleri 02.12.2022  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.04.2021 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Panda vs. Aliens
 

 

Panda ve Sevimli Canavarlar
Pandy
Panda vs. Aliens

Filmde aile dostu panda uzaylılara karşı mücadele veriyor. Süper güçlere sahip madalyon kötü uzaylıların eline geçmiştir. Kahraman panda ve süper arkadaşları, dünyanın tehlikeye girmemesi için uzaylıların diyarına gidip madalyonu geri almalıdır.
Pandas battle against aliens in outer space.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 80 dakika
Ülke : Kanada Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sean Patrick O'Reilly
Senaryo : Sean Patrick O'Reilly
Müzik : George Streicher
Görüntü Yönetimi : Mac Cashman
Kurgu : Chris Trinh
Sanat Yönetimi : Brady Keeler
Oyuncular : Seslendirme: Dan Payne, Sean Patrick O'Reilly, Sara L. Beck, Andrew Gray, David Milchard, Kiefer O'Reilly, Scott McNeil, Chevy Chase, Geoff Gustafson, Ashleigh Ball, Adam Lasher, Summer O'Reilly, Matthew Kevin Anderson, Wesley Salter, Xiao Sun, Alison Wandzura.
Yapımcı Firma : Arcana Studio, Yisang Media Investment.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır