Haftanın Yeni Filmleri 20.01.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.01.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Hakan İnan
 

 

49
49 Musul

11 Haziran 2014’te binlerce kişilik Işid gücü Irak’ın Musul kentine saldırdı. Irak Cumhuriyetine ait iki tümen ve polis gücü direnmeden şehri terk edince, bütün Musul Işid’in eline geçti. Türk Başkonsolosluğu abluka altında kaldı ve Işid güçleri tarafından işgal edildi. 49 kişilik personel Işid tarafından esir alındı. Bu film bu 49 kişinin sağ salim kurtulması için canla başla mücadele eden gizli kahramanların, MİT mensuplarının hikayesini anlatır.
It tells the story of MIT members who struggled to rescue 49 personnel taken prisoner in the Turkish Consulate after ISIS invaded Mosul on June 11, 2014.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action Adventure
Süre : 120 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hakan İnan
Senaryo : Barış Erdoğan, İlker Arslan.
Müzik : Fahir Atakoğlu
Görüntü Yönetimi : Feza Çaldıran
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Burhan Türk
Oyuncular : İsmail Hacıoğlu, Hande Doğandemir, Sinan Tuzcu, Doğukan Polat, Hasan Küçükçetin, Kerem Alışık.
Yapımcı Firma : CNP Film (Mehmet Canpolat, Sadi Canpolat)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır